16.12.2010 21:09:03 
 Title:   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Česká škola lyžování a grafomanie :)
 Name:   Petr No
Dobrý den, asi vše špatně chápu a budu označen za amatéra a nevzdělance, ale pro projití stránek www.ceskaskolalyzovani.cz mám několik otázek, pomůžete mi je prosím objasnit ? Předem děkuji.

1) Existuje nějaká možnost zakoupit knihu \\\\\\\"Psotová, D., Příbramský, M. a kol. Sjíždění a zatáčení na lyžích. Česká škola lyžování. Praha : Karolinum\\\\\\\" která je asi základem pro modul sjíždění ?

2) Uvedené PDF jsou jiné něž zde na stránkách Skiplusu, neobsahují určité kapitoly, takže má otázka: je oficiální text ČŠL více podobný stránkám Skiplusu nebo ČSL?

3) V materiálech (v PDF) jsem nikde nenalezl zmínku o 3 liniích výuky ale jen určité prvky. 3 linie jsem našel jen na stránkách jako je ČŠL , Interski, Skiplus atd. ale pouze jako komentář - článek - pohlášení, proč to neobsahují PDF?, obsahuje to kniha z bodu 1?

4) Jsou stránky www.ceskaskolalyzovani.cz oficielním stanoviskem Interski či tvůrců ČŠL tedy dle mého a zde vyjadřivší pánů a dámy :
_ Doc. PhDr. Miloš Příbramský CSc.
_ PaeDr. Jan Maršík
_ Doc. PaedDr. Karlel Jelen
_ PaedDr. Jan Hruša CSc.
_ PhDr. Dana Finkova Ph.D. ?
5) Zde se zmiňuje 200 stran odborného textu, ale po stažení PDF z www.ceskaskolalyzovani.cz jsem napočítal cca 60 stran , když si odmyslím omáčku jako historie a pedagogika, znamená to že ostatní odborný text je skryt nebo je to to 200 stran včetne lyžování ZP a běhu?

6) Je možno absolvovat Váš kurz jako doškolovací, když jsem před tím složil IL u jiného AZ, ale končí mi platnost?


Ještě jednou děkuji za vysvětlení
Petr Novotný


Vložte nový vzkaz
Name:
E-mail address:
(Optional)
Title:
Message:
  HTML tags available: A, B, I, U, FONT, P, BR, IMG, STRONG, CODE, LI, UL, SPAN, HR, BIG, CENTER
QapTcha:

Select category: Techniques, Methodics and Teaching
Výzbroj - výstroj ...
Vzkazy a ostatní