19.6.2010 08:24:07 
 Title:   Re: Járovi i ostatním...
 Name:   Jára
Nazdarek HOnzo,
skupinu kolem Tebe - zkušeného a vyspělého závodníka - jsem dosud vnímal jako jistou
nadstavbu pro vyspělé sportovní lyžaře a "skiinstructors",
tedy skupinu, která má za cíl Vylepšovacím Lyžováním tyto lyžaře, poposunout do oblasti sportovně-závodní = bez vrcholových ambicí. Proto jsem naší nastupující nové generaci sportovně-rekreačních "skiinstructors" doporučil právě Tebe osobně.

Pokud se Ti tento trend na akcích Vylepšovacího lyžování podaří udržet, budou nepochybně pro naše sportovně-rekreační lyžaře i náš klub přínosem, protože aktivní závodníci, z nichž se vždy rekrutovali naši předchozí "TOP skiinstructors", nám jaksi závodně "vymřeli" :)..
_ a právě VL dávají potencionálně nastupující generaci možnost doplnit si tuto oblast,
_ když už jako generace předchozí, nepřicházeli z našeho kontinuálního klubového prostředí v relaci
rekreční lyžařská škola(3-10) - mládežnické závodění(10-15) - instruktorské zkoušky(15-105)

Ani my se v našem klubu a přátelském prostředí nehádáme a nepřeme - nemáme proč.. Naše činnost je založena na širokém spektru výukových metod i znalostí České školy lyžování vytvořené špičkovými odborníky a praktiky + jejich individuální aplikaci v praxi podle aktuálních podmínek = "..jak na to při sjíždění na lyžích dobře víme.."
jen to dokázat aplikovat bývá občas ořech.. ;-)
Při kontinuálním klubovém vývoji lyžaře od "rekreačního narození", přes "sportovně-rekreační verzi" k "závodění" a "snowinstructors", si projdeme tolik metod, forem a zušeností, že se vzájemně respektujeme a rozhodně už 38 let nedohadujeme :)

Pravda, někdy se v on-line dohadujeme s prosazovateli "jedné-nejlepší metody", která je samozřejmě s ohledem šíři české školy vždy její součástí.. a připomínáme jim trpělivě,
_ že různé podmínky vyžadují různé metody a žádná metoda tedy není vždy ta nejlepší :)..
ale to už je vně klubu a klubových akcí.

Takže, jak už jsem napsal, díky za pozvání a pokud se Ti podaří udržet VL jako nadstavbu pro sportovní lyžaře/snowinstructors, určitě je v nějakém šikovném termínu využiju i já, jak Ti určitě naši Honzové co jezdí pravidelně řekli a docela se mezi sportovně-závodní lyžaře zas těším - navíc prvně bez povinností :) - hurááá...


Vložte nový vzkaz
Name:
E-mail address:
(Optional)
Title:
Message:
  HTML tags available: A, B, I, U, FONT, P, BR, IMG, STRONG, CODE, LI, UL, SPAN, HR, BIG, CENTER
QapTcha:

Select category: Techniques, Methodics and Teaching
Výzbroj - výstroj ...
Vzkazy a ostatní